Барај: во:
 Насловна
 Категории
 Фотографи
 Најнови фотографии
 Топ фотографии
 Најпопуларни фото.
 Форум
 Совети
 Регистрација
 Услови и правила
 Контакт

Корисничко име:
Лозинка:
Запамти ме на овој компјутер

 Тематски фотографииМоментално online посетители: 595 
»
Добредојдовте
Фото ИДИВИДИ е наменет за сите љубители на фотографијата и сите оние кои сакаат да научат нешто повеќе за фотографијата и фотографирањето.

Страницата е од презентациска природа и содржи 55135 фотографии, кои не се за комерцијална употреба.

Секој посетител може да објавува фотографии на кои има авторски права и да ги презема, бодува и коментира веќе објавените. За да ги користат сите овие можности посетителите мора претходно да бидат регистрирани.
Известување за членовите на foto.idividi!
Доколку наидете на фотографија која е 'позајмена' од интернет, ве молиме испратете ни линкови до оригиналната фотографија и фотографијата од foto.idividi.com.mk на e-mail: foto@idividi.com.mk.
Ве известуваме дека авторите може да бришат коментари на свои фотографии за кои сметаат дека се невкусни, навредливи и сл. Бодовите дадени со избришан коментар ќе се сметаат во вкупните бодови.
Секој корисник може да избрише сопствен коментар даден на некоја фотографија.
»
Најкоментирана фотографија
»
Најнови коментари
• Prkrasna fotka, boite, ..
• Мир, тишина, ..
• Многу убава ..
• Изгрејсонце или зајдисонце? Било кое, ..
• Канео - секогаш успешна ..
• Kako negovanu trepki. Bravo majstore! ..
• ubavo..
• :) ..
• 5+..
• Skokaj Skopje! Odlicno bravo 5+ :) ..
• Ubavo ..
• Прекрасна композиција со боровите и ..
• Какво уживање... Облачињата и боите на ..
• Величенствено, раскошно. Убав момент за да ..
• ubava ..
»
Топ фотографии
* последни 5 дена
  Нема внесени слики.
»
Најнови фотографии
Дух
petko ivanov
Бодови: 0
Преземања: 0
 
Ханаума Бај
kiril shark
Бодови: 0
Преземања: 2
 
Зајдисонце
Јордан Танаскоски
Бодови: 0
Преземања: 0
 
БЕРГЕН
Gjorgji Gacevski
Бодови: 0
Преземања: 0
 
 • Природа  • Архитектура  • Објекти  • Луѓе  • Спорт  • Технологија  • Транспорт  • Абстракт  • Фотошоп Арт
  www.IDIVIDI.com.mk   
 
насловна www.idividi.com.mk