Барај: во:
 Насловна
 Категории
 Фотографи
 Најнови фотографии
 Топ фотографии
 Најпопуларни фото.
 Форум
 Совети
 Регистрација
 Услови и правила
 Контакт

Корисничко име:
Лозинка:
Запамти ме на овој компјутер

 Тематски фотографии
»
Најнови коментари

 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 .. »
Вчерашен, денешен и утрешен цвет
Ubavo
kiril shark,27.12.2015 00:18:00
Власинско
Прекрасна композиција со боровите и позадината..
Boro N.,15.11.2015 22:05:00
парраглајдер
Какво уживање... Облачињата и боите на леталото се прекрасен декор на небесната шир. Можеби ќе беше подобар ефектот ако параглајдеристот пред себе имаше повеке простор....
Boro N.,15.11.2015 22:02:00
Паун
Величенствено, раскошно. Убав момент за да се прикажат убавините на оваа птица. браво
Boro N.,15.11.2015 21:54:00
Скопје
ubava kompozicija
kiril shark,25.07.2015 13:41:00
парраглајдер
ludo
Од авторот, 16.07.2015 00:06:00
градски
sovrshena gledka
Cvetanka Rocheska,16.07.2015 00:05:00
залез
interesen moment
Јордан Танаскоски,14.07.2015 13:24:00
#
Vsusnost ,mnogu dobro Macro,iako bi pretpocital vertikalen "crop". Sepaak 5ka
tane kostadinovski,13.06.2015 01:10:00
Под капија
5
Ante Josifovski,10.06.2015 19:22:00
 
 

  www.IDIVIDI.com.mk   
 
насловна www.idividi.com.mk