Барај: во:
 Насловна
 Категории
 Фотографи
 Најнови фотографии
 Топ фотографии
 Најпопуларни фото.
 Форум
 Совети
 Регистрација
 Услови и правила
 Контакт

Корисничко име:
Лозинка:
Запамти ме на овој компјутер

 Тематски фотографии
»
Најнови коментари

 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 .. »
Клавијатури
5 za ideata
Darko Dedic,14.09.2014 15:15:00
@
Бојата на небото е супер, малку темните делови се изгубени но тоа е помалку важно. Кога би можела да е повеќе фокусирана на небото или само на галебот може и да е подобра. И мислам дека долу има премногу или па е многу централизирано
Зоран Христов,05.09.2014 13:12:00
Сенка
ubava fotografija
kiril shark,23.08.2014 00:11:00
Зајдисонце
dobro primeteno
Darko Dedic,20.08.2014 22:51:00
Лист
5
Darko Dedic,20.08.2014 22:49:00
Први чекори
konecno slika sto kazuva prikazna
Darko Dedic,20.08.2014 22:48:00
Галеб
odlicno. steta sto so kriloto e pokriena glavata no i vaka e super
Darko Dedic,20.08.2014 22:44:00
Свети Наум
ubavo samo premnogu lici na razglednica
Darko Dedic,20.08.2014 22:42:00
Внатрешноста од црквата во Рајчица
.
Skype Al,15.08.2014 17:52:00
Скопје
5
Zoran Stojanovski,12.08.2014 20:24:00
 
 

  www.IDIVIDI.com.mk   
 
насловна www.idividi.com.mk